תאור מודול השפה

ממשק תוכנת DOSPrn נהנה מתמיכה רבת שפות.
אנגלית, צרפתית, גרמנית, שוודית, הולנדית, איטלקית, סלובקית, ספרדית, פורטוגזית, יוונית, רומנית, הונגרית, רוסית וכמובן גם עברית (Hebrew).
בעמוד זה נאמר תודה למתרגמים ברחבי העולם,
וכן נסביר כיצד משתמשים כמוכם יכולים לתרגם את המודול הקיים או ליצור מודול שפה משלכם
(פרטים מתחת לטבלה) .
 

שפה Language עורך
אנגלית English Ivan Ignatenko <ivan@dvtb.amur.ru>
פולנית Polish Niemczewski Krzysztof <krzychu59@tlen.pl>
גרמנית Deutsch Bernd Schmidli <bernd.schmidli@freesurf.ch>
שוודית Swedish Dan Godman <godman@bredband.net>
צרפתית French Patrice Clermont <Clermontp@aol.com>
Informatique <biblio.uncbpt@free.fr>
בולגרית Bulgarian Computer Group Ltd. <cgroup@bu.bia-bg.com>
רוסית Russian Ivan Ignatenko <ivan@dvtb.amur.ru>
אוקרינית Ukrainian Alex Goldberg <ag@han.ks.ua>
לטבית Latvian Andrejs Gaiduks <andrejs.gaiduks@valka.vp.gov.lv>
ספרדית Espanol Ropecito Driottz <ropecito@xal.megared.net.mx>
צ'כית Czech Sekyra Tomáš <sekyra@eltes-cz.cz>
איטלקית Italiano Gianpaolo Avallone <gianpaolo.avallone@grapesnet.com>
רומנית Romanian Eugen Mathe <eugen@trimserco.ro>
קטלאנית Catalan David Gimeno <info@sima-pc.com>
סלובקית Slovak vladoN <vladon@pobox.sk>
יוונית Greek Stelios Karkazis <skarkazis@europi.gr>
קרואטית Croatian Dejan Stojnic <dejan.stojnic@btinternet.com>
הולנדית Dutch Bouke J. Henstra <dosprn@ict-diensten.com>
בלרוסית Belarus vacant
הונגרית Hungarian Nather Laszlo <nather@drotposta.hu>
פורטוגזית Portuguese Luiz Fellipe Carneiro <fellipe.carneiro@hiperionlogistica.com.br>
טורקית Turkish Savas Gultekin <savas@merkez.com.tr>
סרבית Serbian Aleksandar Bokan <contact@arbos.co.yu>

מודל השפה הינו קובץ טקסט עם סיומת LNG הכוללת מחרוזות של סוגים שונים שלהלן :
short_sentence_definition = sentence_translation

בדוגמא שלפננו '
short_sentence_definition' הוא שם מוגדר מראש שבשליטת DOSPrn (ואין באפשרותך לשנותו),
לעומת זאת, '
sentence_translation' הוא תרגום שאתה יכול לשנות בחופשיות.

באפשרותך להעתיק את כל קובץ מודול השפה לקובץ חדש (עם אותה סיומת), לפתוח אותו עם פנקס הרשימות (או כל עורך טקסט אחר) ואז לשנות את כל '
sentence_translation' כרצונך ולשמור את הקובץ.

לאחר שעדכנת את קובץ השפה שלך, עלייך להפעיל מחדש את
DOSPrn ומודול השפה שלך יהיה מוכלל ברשימת השפות הזמינות.
במידה ותיצור מודול ממשק חדש, אנא שלח אותו אלינו ואנו נשמח לכלול אותו בגרסה הבאה של
DOSPrn תוך התיחסות לתרומתך.
כך גם משתמשים אחרים יוכלו להשתמש במודול שפה זו.